Дублиращият отбор на ЦСКА 1948 би Етър с 3:1 насред стадион Ивайло във Велико

...

Дубълът на ЦСКА 1948 удари Етър

Дублиращият тим на ЦСКА 1948 би Етър с 3:1 посред стадион " Ивайло " във Велико Търново. По този метод футболистите на Атанас Рибарски направи нова значима крачка към купата във Втора лига.

Днешният триумф изстрелва " алените " на седем точки пред болярите, които не престават да държат решително втората позиция в класирането.

В деветата минула Реян Даскалов даде задатък на гостите от София с глава - 1:0 за дубъла на ЦСКА 1948. В началото на второто полувреме Стелиян Добрев покачи на 2:0, откакто вратарят на домакините Християн Славков сгреши.

След 120 секунди централният нападател Мариян Тонев мушна трети гол във вратата на Етър. В 53-ата минута ветеранът Мартин Тошев реализира почетното попадение за първенеца на България от 1991 година
Източник: novsport.com